Individuální provázení výživou

Jsi žena, která ví, že diety nefungují? Pak jsi tady správně.

Je mi jasné, že už jsi to už 1000x chtěla změnit, ale nikdy a to nedotáhla do konce.

Pak jsi na sebe naštvaná, že nedokážeš mít pod kontrolou ani hloupý jídlo.  Jak já tohle znám, rozumím, co prožíváš.

Jenže jídlo je jen zrcadlo. To, že nemáš jídlo pod kontrolou, tak, jak si přeješ, ukazuje na jiný problém, který se právě za jídlem schovává.

Abys našla rovnováhu v jídle, potřebuješ sáhnout dál než do lednice.

Provedu tě změnou ve stravování i ve vnitřním nastavení.

Pomohu ti nastavit denní režim, postupně budeš dělat změny ve stravování, které spolu vyladíme tak, aby byly skutečně zvládnutelné.

Současně zjistíš, co ti nezdravý vztah k jídlu chce vlastně říct.  Opečuješ vnitřní části sebe samé, aby už neměly potřebu se dál sytit jídlem.

 

Jakým způsobem pracuji?

Při individuální spolupráci využívám své znalosti výživové poradkyně, průvodkyně žen i terapeutky se zaměřením na práci s tělem a emocemi.

Mám dar vidět pravdu a rychle zjistit, kde je zakopaný pes. Dokážu velice rychle odhalit, po čem tvé tělo touží, kdo se právě skrze tělo ozývá, která tvá vnitřní část potřebuje pozornost.

Co ti spolupráce se mnou přinese?

Přijmeš své tělo. Tvůj vztah k němu se postupně prohloubí a pochopíš, jaké jsou jeho skutečné potřeby.

Získáš základní přehled ve výživě, díky tomu už budeš napořád vědět, jaké jídlo je dobré právě pro tebe.

Zjistíš jak uchopit jakoukoli změnu v životě, aby byla udržitelná. Jak citlivě nastavovat návyky a jak pracovat s vnitřními sabotéry.

Přestaneš s jídlem i tělem bojovat. Přijmeš jídlo jako péči o tělo. Tím, jak se postupně promění tvůj vztah k tělu, budeš o něj jídlem pečovat čím dál víc ráda.

Export tisk (2 of 5)

Jak se potkáme?

Setkání je možné osobně nebo online, přes videohovor.

Jak spolupráce probíhá?

Nejprve mi vyplníš dotazník, jehož součástí je i zápis jídelníčku z několika dnů. Pomůže mi to zmapovat, jak jsi na tom s jídlem i vztahem k tělu a sobě samé. Díky tomu neztrácíme čas při setkání.

Během setkání se dotkneme jak tématu jídla, tak i vztahu k tělu, sebe samé, protože to spolu souvisí. Dostaneš ode mě konkrétní doporučení, jak zlepšit jídelníček tak, aby to bylo pro tebe udržitelné a přijemné. V další části tě provedu terapií, půjdeme po tématech, překážkách, které ti brání mít se ráda taková jaká jsi a přijímat své tělo. Jsou to právě ty témata, které si tak často kompenzujeme jídlem formou zajídání.

 

Cena?

Jednorázové setkání  75 -90min…1500 Kč.

balíček 4 setkání v délce 75-90 min...5200 Kč.

Doba  platnosti balíčku je 6 měsíců.

POZOR! Součástí balíčku je také moje další podpora, budeme ve spojení. Na začátku každého týdne ti připomenu tvé „úkoly“, budu tě motivovat, případně tě podpořím, když to nepůjde tak lehce, jak by sis přála.

Dárek pro tebe, celý květen 15% sleva na jednorázové setkání i balíčky:).

Co o mých konzultacích říkají klientky?

_1MD5215

"díky jejímu laskavému a moudrému přístupu sjem zažila mnoho AHA momentů"

Při konzultaci s Ivou se dostanete opravdu do hloubky. Má dar podívat se na vaše problémy z jiného úhlu pohledu a skutečně vidí za zrcadlo. Člověk většinou sám ví, kde dělá ve výživě chyby. Iva vám ale řekne, proč to tak je a jak s tím pracovat. Díky jejímu moudrému, laskavém přístupu, jsem zažila mnoho AHA momentů. Moc děkuji.

Radka Havlíčková, anglictinavpohode.cz